Mistrz sztuk
mistycznych

Uzdrowiciel, Kapłan-Mag, Egzorcysta, Jasnowidz, Alchemik,
Konrad R. Kupczyk - czyżby wreszcie działalność oficjalna ?!

Jak bardzo kaduk.pl
może ci pomóc ?

Kontakt z Uzdrowicielem

Metoda Arche umożliwiająca pomoc ludziom w każdym wieku dla których zawiodły praktyki medyczne i farmakologia. Doskonała dla kobiet w ciąży. Można ją również stosować dla osób znajdujących się w stanie chwilowej lub długotrwałej utraty świadomości ( hospitalizowani, pod wpływem środków farmakologicznych lub po udarze mózgu itp.) Uzdrawianie duchowo energetyczne Arche umożliwia pracę na wszystkich płaszczyznach i wymiarach więc zarówno przy dolegliwościach fizycznych jak i natury mentalnej.

Schronienie Duchowe

Indywidualna pomoc duchowa znacznie różni się od przewodnictwa. Nauczyciel to opiekun na osobistej ścieżce ucznia. Wspierający własnym rozeznaniem w subtelnych niuansach i niebezpieczeństwach mentalnych i duchowychna drodze do osobistego urzeczywistnienia ucznia. Pomaga tak w życiowych decyzjach jak na ścieżce świętości mocy którą podążają najwytrwalsi. Przyjęcie na ucznia Maga lub Alchemika jest zaszczytem i często nazywane jest "przyjęciem duchowego schronienia".

Modlitwa

Początkowo wywodzi się z pierwotnych praktyk magiznych i miała formę zaklęcia które miało moc wpływania na rzeczywistość za pomocą słów ewokacji. Modlitwa to jednak coś znacznie więcej niż słowa. Dla kapłana to spotkanie z najprawdziwszym Bogiem w uświęcony i realny sposób. Człowiek stający twarzą w twarz z " tajemnicą bytu" jest bezbronny, pełen miłości i dzięki tej relacji może postrzegać świat i siebie w nim takim jakim jest.

Wykłady i seminaria

Na stronie dostępny jest stale rozwijający się o bezcenne informacje blog i forum, gdzie każdy zainteresowany tematyką znajdzie coś dla siebie. Jeśli natomiast jesteś osobą praktykującą znajdziesz tu rytuały i dogmaty i terminy seminaria i inicjacji jedno i wielomodułowych dla początkujących i zaawansowanych czeladników sztuk mistycznych.

Na początku było SŁOWO...

Mam świadomość tego że dla człowieka który nie doświadczył działania tej łaski każde użyte określenie będzie wydawało się mało prawdopodobne. Jeżeli chce się poznać Moc – należy poddać się jej działaniu z otwartym i pełnym ufności sercem. Nie da się opisać tego czego się wtedy doświadcza.To subtelne głębokie i bardzo osobiste przeżycie.

Życie jest człowiekowi dane w darze.Nierozerwalną częścią tego daru jest to co jest człowiekowi zadane. A jest to w skrócie wyzwanie podążanie przez życie w odpowiedzialny sposób z sercem rozumem i ciałem nieustannie obmywanym Bożą łaską. Wyrażenie na to świadomej zgody jest początkiem życia duchowego.

Mam ma tylko jeden cel i to żadna tajemnica. Uczynić mit prometejski aktualnym. By powołać do życia coś więcej niż własny sen. To moje zadanie, mój kamień filozoficzny, zobowiązanie wobec Boga.To jest właśnie ścieżka Maga i ALchemika, to święte AMEN dziecka Bożego. Nic poza rzeczywistością bo istota jej sięga dalej niż nasze oczekiwania.

 

5/5

Nowe kursy, szkolenia i wykłady

Który nurt mistycyzmu proponowany przez kaduk.pl interesuje cię najbardziej ?
Możesz śmiało zapoznać się z treścią fragmentów znakomitych artykułów, wykładów i wywiadów zupełnie za darmo.

FRAGMENTY WYKŁADÓW i SZKOLEŃ

Sekretne nauki mistyków

Wstęp do wielogodzinnych wykładów teozoficznych i praktycznych jako podstawy niezbędnej wiedzy we współczesnych sztukach mistycznych.SIGHT-SEEING

Attractions in the Big Apple

A great collection of things that you absolutely have to see if you are a visitor in the beautiful city of New York.

Która oferta jest dla ciebie ?

Przekonaj się jak niewiele zapłacisz za to czego naprawdę potrzebujesz.

TWOJA KONSULTACJA

0zł.
 • Telefonicznie
 • e-mail
 • Pocztowo
 • Osobiście przed seansem

ZABIEG INDYWIDUALNY

75zł./ 1h.
 • Zabieg uzdrawiający
 • Rytuał Magiczny/Alchemiczny
 • Egzorcyzm
 • Jasnowidzenie i wróżba
 • Pomoc duchowa

WYKŁADY I SEMINARIA

350zł./dzień
 • Wykłąd tematyczny
 • Seminaria i kursy
 • Spotkanie Q&A
 • Dzień praktyki grupowej